¡Por favor, Antonio!

Hotel Antonio Conference w Skarbimierzu / 1 komentarz
11 kw. 2018

hotel antonio

ITAJCIE!! HELLO! HOLA!

DSC09341
Powyższa fotka została wykonana w Pałacu Romantycznym w Turznie, o którym opowiem Wam w kolejnym wpisie.

Jeśli poszukujecie hotelu położonego na Dolnym Śląsku, to trafiliście we właściwe miejsce i o właściwej porze. Uważam, że Hotel Antonio Conference w Skarbimierzu jest jednym z lepszych hoteli w tamtych okolicach. Inne zajazdy w Brzegu i hostele w Grodkowie, nie wyglądają zbyt zachęcająco. Jak sama nazwa wskazuje, hotel idealnie nadaje się do organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych. Znajdują się tam trzy dobrze przystosowane sale konferencyjne, z czego jedna jest największą w regionie. Więc, sądze, że jest to dobre miejsce, dla osób, które chcą zaaranżować spotkanie dla większej liczby osób.

Antonio Conference jest odpowiedni na krókie wyjazdy służowe. Nie ma tam basenu ani parku do spacerowaniam, odpowiednich dla rodzin z dziećmi. Nie jest to hotel, gdzie można by było relaksować się dłuższy czas, ale jest w sam raz na odpoczynek podczas długiej i wyczerpującej podróży. Niektórych może zniechęcić położenie hotelu, ponieważ leży on na podmiejskich terenach inwestycyjnych. Moim zdaniem nie stanowi to jednak żadnego problemu, ponieważ znajdując się już w środku wcale się tego nie odczuwa.

Wystrój hotelowy był w odcieniach brązu. Wszystkie pokoje, restauracja oraz hotelowe korytarze były w tym kolorze. Nasz pokój był duży, oraz bardzo komfortowy. Znajdowało się w nim wyjątkowo dużo półek i szafek, co jest bardzo dużą zaletą. Moją szczególną uwagę, przykuły okna, które rozciągały się wzdłuż nie tylko całego pomieszczenia, ale i całego hotelu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim układem okien.

room

bathroom

W restauracji wszystko grało i każde danie mi smakowało.

me
Zdjęcie wykonane przez małego amatora fotografii – 4 letnia Lila

restaurant

Jakość obsługi
Cena
Wyżywienie
Standard Pokoi
Jakość noclegu
Czystość
Przyjazny dzieciom
Basen i SPA
Ogólny Design

4.3

Podsumowanie

Prześlij komentarz

Jedna odpowiedź do “¡Por favor, Antonio!”

  1. Thunder pisze:

    Wow ale super opis!! Dzięki za info

Now is your turn to share your view ;)