Z nowoczesnością za pan brat

Hotel Grand Tiffi w Iławie / Bez komentarza
03 kw. 2016

slide1-xs

Dzisiaj, po powrocie ze szkoły, przypomniały mi się wakacje. Podczas jednej z Naszych podróży po Polsce, odwiedziłam między innymi hotel Grand Tiffi w Iławie. Obiekt, położony jest blisko centrum miasta, nad samym jeziorem Jeziorak. Jest to jeden z największych hoteli w Polsce, w jakich dotychczas byłam.

tiffi2

Mieliśmy okazję, przebywać tam, w dwa tygodnie po jego otwarciu, więc ceny były promocyjne i znacznie niższe niż są aktualnie. Hotel jest bardzo nowoczesny, komfortowy i przestronny. Wewnątrz przywitał nas gigantyczny hall z biblioteką, gdzie można było odpocząć, i poczytać gazety.

tiffi1
W hotelu można wybierać spośród dwóch rodzajów pokoi. Z widokiem na parking (z szerokim wjazdem od strony miasta) oraz z pięknym widokiem na jezioro. Ja miałam szczęście nocować w tym drugim. Zarówno pokoje, jak i cały obiekt jest bardzo nowoczesny.

Nowoczesne oświetlenie, szklane łazienkowe drzwi i dużo przestrzeni. W strefie SPA są dwa baseny. Jeden z nich jest bardzo duży, a raczej długi, a na jego końcu znajduje się ściana z wodospadem. Drugi zaś jest znacznie mniejszy i spełnia rolę jacuzzi.
Od strony jeziora, w hotelu na I Piętrze jest wielki taras, na którym w lecie, do późnych godzin wieczornych można podziwiać dryfujące w oddali żaglówki.
Śniadania hotelowe serwowane są w dużej sali restauracyjnej. Szczególnie zapamiętałam, pyszne ptysie z bitą śmietaną i unoszący się zapach kawy.

Jedną z rzeczy, na którą należy zwrócić uwagę opuszczając hotel, jest zgłoszenie na recepcji chęci wyjazdu samochodem z terenu hotelu. Bez tego, będziemy musieli dzwonić lub osobiście wracać na recepcję, aby otworzyć wyjazd z parkingu.

ilawa1

Hotel przypomina standardem i rozmachem hotel Arłamów koło Przemyśla, w którym również gościłam i zapewne opiszę go innym razem.

Więcej zdjęć z pobytu w Hotelu Grand Tiffi dodam wkrótce.

Jakość obsługi
Cena
Wyżywienie
Standard Pokoi
Jakość noclegu
Czystość
Przyjazny dzieciom
Basen i SPA
Ogólny Design

4.8

Podsumowanie

Bardzo nowoczesny hotel, który często oferuje promocyjne ceny. Bardzo polecam. (Mój ulubiony hotel, szkoda tylko, że tak daleko;-)

Prześlij komentarz

Now is your turn to share your view ;)