Co moim zdaniem, należałoby zmienić w hotelach

Bez komentarza
20 sie 2016

Illuminated urban hotel sign

Będąc w hotelu, wiele razy mówimy, że nam się coś nie podoba, że mogłoby być inaczej. Postanowiłam, że zrobię listę takich rzeczy, by następnym razem tego uniknąć i w czasie pobytu w wymarzonym hotelu mieć komfort i wygodę.

*Wybierając odpowiedni pokój dla siebie należy zwrócić uwagę czy jest on wystarczająco duży, ponieważ wiele hoteli, posiada ciasne pomieszczenia.

*Moim zdaniem, telewizor zawsze powinien znajdować się na przeciwko łóżka, a nie zagubiony gdzieś na drugim końcu pokoju.

*Restauracje lub kawiarnie powinny być dłużej czynne, ponieważ goście lubią posiedzieć czasami z rodziną i pogawędzić przy herbacie czy kawie.

*Duża umywalka z obszernym blatem to następny priorytet wyposażenia. Można wtedy spokojnie się umyć i wyłożyć niektóre rzeczy z kosmetyczki.

*Unowocześniony sposób na prysznic, który nie ma brodzika, nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ woda najczęściej wypływa na zewnątrz, zalewając całą łazienkę. Uważam, że prysznic powinien być zawsze podstawowy z brodzikiem.

*Według mnie każdy hotel obowiązkowo powinien mieć salę do zabaw dla dzieci, ponieważ każde dziecko pragnie się bawić.

*Kawa, herbata, każdy ma ochotę lecz nie zawsze jest.
W większości hotelach, pokoje posiadają darmowy mini bar z napojami, ale muszę o tym wspomnieć bo wszyscy z chęcią skuszą się na filiżankę kawy lub herbaty 🙂

*Z myślą o osobach starszych lub niepełnosprawnych, w hotelach powinny mieścić się windy, ponieważ każdemu ciężko jest dźwigać walizki tam i z powrotem.

*Według mnie doba hotelowa powinna trwać dłużej, minimum do 12:00, bo jadąc do hotelu chcemy wypocząć i przy okazji pospać dłużej.

Prześlij komentarz

Now is your turn to share your view ;)