Happiness is…

Hampton By Hilton Warsaw Mokotow / Bez komentarza
14 wrz 2018

1happiness

Hampton by Hilton Mokotów to nowy hotel otwarty w maju bieżącgo roku w Warszawie niedaleko lotniska. Aby dotrzeć do portu lotniczego Fryderyka Chopina, należy pokonać jedynie 4 km drogi. Więc jeżeli, ktoś wylatuje o 9:00 z rana na słoneczną Kefalonię i nie ma ochoty wstawać z wygodnego łóżka zbyt wcześnie, myślę, że ten hotel to wspaniały wybór.

DSC00252

Aby umilić czas gościom, hotel oferuje wiele udogodnień i nowoczesnych rozwiązań. Lekkie przekąski na ciepło lub zimno oraz napoje, można uzyskać o każdej porze dnia w 24/7 snacks bar, który znajduje się tuż przy recepcji. Osobiście próbowałam pizzę Cztery Sery i uważam, że była lepsza niż w niejednej pizzerii 🙂

Chętne osoby, mogą skorzystać z Digital Key zamiast karty do drzwi pokoju. Wystarczy tylko pobrać aplikację Hilton Honors i zarezerwować swój wybrany pokój, aby ciszyć się komfortem i wygodą. Digital Key otwiera wszystkie drzwi, które natkniesz na drodze, między innymi te do pokoju, do windy, do garażu, do centrum fitness.

W hotelowym lobby, znajdują się wygodne kanapy oraz ekskluzywne fotele. Nie brakuje tam również małej biblioteki, dla miłośników literatury, oraz telewizora. Drewniane krzesła i stoły stanowią część restauracji, w której rano odbywa się śniadanie. Bufet szwedzki znajduje się w osobnym, nowoczesnym pomieszczeniu. Wybór jedzenia jest bardzo duży, świeże warzywa i owoce, wędliy, sery, pieczywo i ciastka, jogurty, płatki musli, to tylko część tych pyszności.

DSC00254

DSC00249

DSC00250
LobbyDSC00256
Bufet szwedzki

Uwagę należy zwrócić, na parking hotelowy. Jest on prywatny i strzeżony w cenie 60 PLN za dzień. Jest to dość wysoka cena, ponieważ za postój na parking przez 3 dni, trzeba byłoby zapłacić 180 PLN, co jest równoważne z ceną za noc w dobrym hotelu. Zaradzić można w sposób następujący. Można zaparkować pojazd na ul. Postępu lub ul. Cybernetyki, gdzie postój jest darmowy i wciąż blisko hotelu.

My jedną noc, a właściwie to pół nocy, ponieważ przyjechaliśmy bardzooo późno, spędziliśmy w hotelu Hampton by Hilton. Nasz pokój był duży, a przez to bardzo wygodny. Łóżko dodatkowe tzn. dostawka była duża, w postaci rozkładanej kanapy. Pokój, jak wszystkie inne, są bardzo jasne i przestronne, dzięki oknom na całą wysokość ściany. W pokojach dominują odcienie szarości i koloru niebieskiego, co sprawia, że panuje nastrój spokojny. Dobrym rozwiązaniem są także zamieszczone w pokojach kontakty elektryczne dla wtyczek USB.

Nie ma w hotelu basenu, ani nie znalazłam placu zabaw dla dzieci, także niestety nie jest to hotel przeznaczony na wypoczynek z maluchami.

DSC00244

1DSC00237

DSC00230

DSC00242

 

Jakość obsługi
Cena
Wyżywienie
Standard Pokoi
Jakość noclegu
Czystość
Przyjazny dzieciom
Basen i SPA
Ogólny Design

4.4

Podsumowanie

Prześlij komentarz

Now is your turn to share your view ;)