Wieczorne ciacho :)

BoniFaCio Spa & Sport Resort / Bez komentarza
30 sty 2016

20150830_114904

Przyjechaliśmy do hotelu pod wieczór. Hotel znajduje się pod Warszawą w Sochocinie, i jest położony w lasach, w cichym miejscu. Ośrodek jest bardzo nowoczesny i ekskluzywny. Dostaliśmy pokój na piętrze, na przeciwko schodów. Był designersko urządzony, z wielkim balkonem z widokiem na basen zewnętrzny oraz łazienką z prysznicem i ogromnym lustrem. Był bardzo przestronny i pomimo wstawionej dostawki, bardzo mi się podobał, ponieważ dominowała nowoczesność !

Później poszliśmy na basen ( hotel posiada 2 baseny kryty i odkryty ), był tam bardzo śmieszny ratownik, który cały czas nas zagadywał 😉 ;). Nie dał popływać w spokoju 🙂
Po basenie usiedliśmy w obszernej kawiarni, w której wypiliśmy herbatkę i zjedliśmy pyszne ciacho.
Kawiarnia była przytulna, można było posiedzieć do późna i porozmawiać. Obsługa była także uprzejma, i z uśmiechem obsługiwała gości pomimo późnej pory. Moim zdaniem, ten hotel to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Dużo atrakcji zorganizowanych dla nich oraz miejsc do zabawy. Duża ilość gości, która była tam podczas naszego pobytu, była z dziećmi. Chcąc trochę odpocząć, można maluchy zostawić w bawiku pod opieką miłych opiekunek.
Dla miłośników tenisa lub innych gier zespołowych także znajdzie się miejsce.
Rankiem w restauracji było pyszne śniadanie. Duży wybór jedzenia, oraz możliwość zamówienia sobie naleśników i zjedzenia z czym sobie zamarzysz.– PYCHOTA.
Doba hotelowa trwa do godziny 11.00, ale można ją przedłużyć do południa. Cena przyzwoita.

 

20150830_113226
Tooth cleaning… 😉

20150830_113147
Widok z balkonu 

bonifacio1

W drodze na plac zabaw 😉

Jakość obsługi
Cena
Wyżywienie
Standard Pokoi
Jakość noclegu
Czystość
Przyjazny dzieciom
Basen i SPA
Ogólny Design

4.2

Podsumowanie

Hotel warty odwiedzenia !
Myślę, że to był jeden z lepszych hoteli w jakim byłam i na pewno tam wrócę:-)

Prześlij komentarz

Now is your turn to share your view ;)